Správa o aktivitách

Modul aktivít – vyberte typ činnosti, o ktorých chcete vytvoriť správu (napríklad chat, fórum, test atď.). V rozbalovacej ponuke budú zobrazené iba moduly použité v tomto kurze.

Ísť späť – vyberte obdobie, o ktorom chcete vytvoriť správu.

Zobraziť iba – zvoľte, či chcete vytvoriť správu o činnosti študentov, alebo učiteľov.

Ukázať možnosti – vyberte, či chcete vytvoriť správu o náhľadoch, diskusných príspevkoch alebo oboch (možnosť "Všetko").

Po zadaní týchto parameterov kliknite na tlačidlo Ísť.

Bude vygenerovaný zoznam všetkých výskytov vybraného modulu činnosti v tomto kurze. Vyberte položku, o ktorej chcete vytvoriť správu a kliknite na tlačidlo Ísť.

Zobrazí sa zoznam akcií zahrnutých pod "náhľad" a "príspevok" u vybraného typu činnosti.
Príklad:
Fórum Náhľad: prezerať diskusie, vyhľadávať, prispievatelia
Fórum Príspevky: pridať diskusiu, pridať príspevok, vymazať diskusiu, vymazať príspevok, presunúť diskusiu, aktualizovať príspevok

Používatelia, ktorí odpovedajú kritériu Zobraziť (študenti alebo učitelia), budú vypísaní v tabuľke; údaje je možné triediť podľa mena alebo identifikátora ID a podľa toho, či a koľkokrát dokončili nájdenú aktivitu: "Áno (počet)", alebo "Nie". Pomocou správy o aktivitách môžete tiež odoslať hromadný e-mail tak, že vyberiete používateľa a výberom akcie "Pridať / poslať správu" pridáte vybraných používateľov do zoznamu príjemcov.

Zoznam všetkých súborov Pomocníka
Ukázať túto nápovedu v jazyku: English